Початкова автоматизація невеликого складу продовольчих та промислових товарів

autom_01

Багато компаній шукають оптимальні способи підвищення ефективності роботи і розширення діяльності, задоволення потреб в необхідної гнучкості, швидкості реакції і адаптованості бізнесу до динамічної мінливості ринкових умов. Якщо автоматизація складу для Вас актуальна тема, то Ми зможемо допомогти Вам розібратися в цих питаннях.

Автоматизація на невеликих складах – це найчастіше автоматизація окремих бізнес-процесів, пов’язаних з веденням обліку в будь-якій обліковій системі. Суть завдання зазвичай полягає в мінімізації впливу людського фактору (зменшення виникаючих помилок, прискоренні процесу, запровадження додаткового контролю та інше) при здійсненні операцій обліку.

Використання штрих-коду, нанесеного (виробником або на самому підприємстві) на товари, дозволить у декілька разів прискорити швидкість і якість оприбуткування та відпуску товарів. Портативні термінали збору даних дозволять зробити процес інвентаризації швидким і мінімізувати кількість задіяного для цього персоналу.

Робота складу зводиться до вирішення чотирьох основних завдань:

– Приймання товару;

– Відвантаження товару;

– Інвентаризація;

– Внутрішні переміщення.

Ручне введення і збір даних займає тривалий час. Інформація, отримана таким чином, часто буває недостовірна, що тягне за собою збільшення часу обробки товару і, в кінцевому рахунку, подорожчання його вартості. Виконання кожної такої операції може бути автоматизовано. Автоматизація складу вимагає ретельно продуманого підходу і оцінки необхідних змін.

Безымянный-181018-1

При початковій автоматизації невеликого складу, до персонального комп’ютера підключаються сканери (для введення інформації) і принтери (для друку при необхідності) штрих-коду. Але, так як працювати на складі персоналу найчастіше доводиться в видаленні від комп’ютера, виникає необхідність використання портативних мобільних пристроїв – терміналів збору даних (ТЗД).

Як принтери етикеток штрих-коду Ми рекомендуємо використовувати принтери комерційного та промислового класу. Добре себе зарекомендували принтери TSC TDP-225 , при обсязі друку  5-7 тис. етикеток в день, і принтери TSC TTP-244 Pro, (один з високопродуктивних принтерів промислового класу) при обсязі друку до 20 тис. етикеток в день.

Термінал дозволить організувати віддалену роботу з документами в базі даних. Існує велика кількість ТЗД, сильно розрізняються за можливостями і вартості, тому дуже важливо при виборі моделі чітко сформулювати не тільки нагальну задачу, а й взяти до уваги найближчі плани щодо можливого її розвитку – інакше в подальшому може виникнути необхідність в заміні обладнанні (або нове завдання доведеться вирішувати з обмеженнями або неоптимальним чином). Для автоматизація на невеликому складі Ми рекомендуємо ТЗД Argox PA-60.

Впровадження сучасних технологій і систем для автоматизації роботи складу і виконання трудомістких процесів сприяє зростанню швидкості виконання операцій, скорочення помилок, зниження витрат і підвищення ефективності бізнесу.

Фахівці ПрАТ «ЧРМК» завжди готові надати професійну консультацію по нанесенню штрихкоду на невеликому складі і продемонструвати в друк штрих-коду відповідним обладнанням. Ви можете отримати консультацію по телефону 0462-678250, якщо з’явилися додаткові питання або Ви чогось не знайшли на нашому сайті.