Інтернет-торгівля: всі випадки застосування РРО

Tecnologia 1

При оплаті рахунку за допомогою інтернет-банкінгу РРО застосовуються, а розрахунковий документ в такому випадку надається (надсилається) споживачеві разом з товаром

desarrollo-de-comercio-electronico

У разі здійснення розрахунків при продажу товарів (наданні послуг), а саме: операції з оплати покупцями рахунків за товари підприємства, які з генеровані дистанційним способом (на сайті підприємства) і здійснені без застосування платіжних карток через банківські установи, зокрема, шляхом внесення готівки через касу банку на рахунок підприємства – РРО не застосовуються.

Також, при здійсненні оплати покупцями рахунки через банківський термінал самообслуговування – РРО не застосовуються.

У той же час, при оплаті покупцем рахунку за допомогою інтернет-банкінгу РРО застосовуються, а розрахунковий документ в такому випадку надається (надсилається) споживачеві разом з товаром.

А ось на питання необхідно застосування РРО. у разі, якщо покупці будуть передавати гроші за товар, який був замовлений на сайті підприємства, посереднику на підставі укладеного підприємством посередницької договору, а посередник буде перераховувати їх на рахунок підприємства. При відвантаженні товару посереднику, за умови переходу права власності на товар до посередника, розрахунки підприємства з посередником за вищезгаданий товар будуть вважатися безготівковими і проводяться без застосування РРО.

Якщо право власності на товар не переходить до посередника, а посередник здійснює тільки доставку даного товару покупцеві за умови передоплати, подібно до того, як у випадку доставки товару поштою: продавець при продажу товарів повинен забезпечити доставку покупцеві раніше роздрукованого розрахункового документа (чека) разом з придбаним товаром.

Якщо доставка товару здійснюється посередником за умови оплати, то посередник видає розрахунковий документ (чек) покупцеві в момент оплати коштів за придбаний товар. При цьому розрахунковий документ (чек) повинен бути роздрукований з використанням РРО., зареєстрованого на транспортний засіб, яким здійснюється доставка.

У разі якщо покупець, використовуючи Інтернет, замовив товар і розрахунок за нього (передоплата) була здійснена із застосуванням Portmone, LiqPay – РРО застосовуються, а розрахунковий документ в такому випадку надається (надсилається) споживачеві разом з товаром.

При оплаті покупцем, замовленого на сайті підприємства товару, платіжною карткою Visa, MasterCard та ін. (Підприємство користується інтернет-еквайрінгу, оплата здійснюється через сайт компанії) – застосування РРО є обов’язковим, а розрахунковий документ в такому випадку надається (надсилається) споживачеві разом з товаром.

 

За матеріалами Интерактивная бухгалтерия