Як заповнити розділ 5 заяви про реєстрацію РРО в Е-кабінеті?

При заповненні реєстраційної заяви за ф. №1-РРО в розд. 5 «Сфера! Застосування відповідно до Державного реєстру РРО» платник вибирає потрібну інформацію про сферу застосування РРО з довідника у спливаючому вікні Е-кабінету

Податківці у підкатегорії 109.06 «ЗІР» вказали, що суб’єкт господарювання може подати заяву про реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій за формою №1-РРО (далі – реєстраційна заява за ф. №1-РРО) через приватну частину електронного кабінету, розміщеного на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України за посиланням: https://cabinet.sfs.gov.ua/login.

У розділі «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету необхідно створити документ за формою «J1311401 – Заява про реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій за формою №1-РРО».

При заповненні реєстраційної заяви за ф. №1-РРО у розд. 5 «Сфера застосування відповідно до Державного реєстру РРО» платник обирає потрібну інформацію щодо сфери застосування РРО з довідника в спливаючому вікні за посиланням: «розд. 5 «Сфера застосування відповідно до Державного реєстру РРО»/«Пошук у довіднику»/«код» та «назва» сфери застосування РРО».

По материалам сайту: https://news.dtkt.ua