“Бери Вези”: Metro відкрила в Чернігові новий торговий центр

metro

picture2_beri-vezi-metro-o_359531_p0

Компанія Метро Кеш енд Керрі Україна відкрила новий центр малого формату під брендом “Бери Вези” в Чернігові. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

 

У церемонії відкриття магазину взяли участь гендиректор Metro Cash & Carry Україна Тіна Цайске і виконуюча обов’язки голови Чернігівської ОДА Наталія Романова та заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако.

 

Загальна площа ТЦ “Бери Вези” становить близько 1,6 тисяч квадратних метрів, з яких 1,2 тисячі квадратних метрів буде відведено під торговий зал. Об’єкт став 26 торговим центром в мережі “Метро Кеш енд Керрі” в Україні та третім у мережі “Бери Вези” після Луцька та Тернополя, які були відкриті 8 – 9 років тому.

 

Магазин буде працювати відповідно до оновленої концепції торгових центрів малого формату METRO. Вона передбачає повноцінне обслуговування всіх груп клієнтів компанії, з посиленим фокусом на професійних – Trader (роздрібна торгівля) і HoReCa (готелі, кафе і ресторани).

 

Для організації роботи цього магазину створено 11 робочих місць. Сума інвестицій в його відкриття склала близько 160 тисяч євро.

 

Колектив ЦСО ПрАТ «Чернігівський ремонтно-монтажній комбінат» також приймали  участь у відкриття цього ТЦ. Спеціалісти нашого ЦСО були задіяні безпосередньо в монтажі та наладці торгівельно – технологічного та фіскального обладнання.. Так само наші фахівці будуть здійснювати технічне обслуговування обладнання на даних торгових площах.

 

За матеріалами https://delo.ua