Навіщо потрібна автоматизація в кафе?

9595b3c7c5c9fbc5ff3d47fc90885ab1_w960_h2048

orig_blog_78439_0Здавалося б, це цілком резонне питання … Дійсно, навіщо? Навіщо кафе, ресторану чи будь-якому іншому підприємству громадського харчування платити зайві гроші за програмне забезпечення, купувати додаткове обладнання? Адже і без цього все працює …. Адже і без цього є дохід …..

Однак, до теперішнього часу, все більше і більше керівників ресторанів, кафе та ін. приходять до розуміння того, що автоматизація покликана вирішувати реально існуючі проблеми і, можливо, латентні, приховані кризи. Адже саме такий крок, як автоматизація кафе та ресторану дозволяє оперативно отримати інформацію для аналізу ресурсів фірми і прийняття своєчасних рішень. Саме швидкість і інформація є найціннішими ресурсами в сучасному світі. Чим швидше ти отримав інформацію, тим швидше ти на неї відреагував, прийняла відповідні рішення. Це дозволяє не тільки вирішити або запобігти проблеми, але і бути на крок попереду своїх конкурентів.

Мабуть, основна проблема у сфері послуг, в тому числі і в громадському харчуванні, це людський фактор. Завжди неприємно дізнаватися, що персонал, якому Ви платити заробітну плату, краде. Але чим швидше ви виявите цей факт, тим швидше прийміть заходи. Крім злодійства, є ще й інші проблеми, які також може виявити якісна автоматизація. Крім того, автоматизація кафе та ресторану дозволяє більш точно прогнозувати і планувати закупівлі, розподіляти ресурси і т.д.

Не варто думати, що автоматизація кафе – це швидкий процес, тому підійти до цього питання потрібно заздалегідь і серйозно. Якщо Ви тільки збираєтеся відкривати заклад, то питанням купівлі обладнання для автоматизації, установки туди необхідного програмного забезпечення краще зайнятися на етапі ремонту приміщення. Крім прокладки необхідних комунікацій, також необхідно час для навчання персоналу. Крім того, можливо буде потрібно час для налагодження програмного забезпечення “під Вас”, тобто доповнення розробником необхідних Вам звітів, бланків, розрахунків і т.д. У закладах, які вже функціонують процес автоматизації може бути не так зручний і більше затягнуть у часі, але це все невелика перешкода перед виходом його на новий рівень.

Вибір обладнання та програмного забезпечення.

Сьогодні на ринку обладнання для автоматизації кафе представлений великий вибір товарів. Підібрати можна практично на будь-який смак і гаманець, від великого сенсорного моноблока, до маленьких принтерів. Зі збільшенням розмірів закладу та кількості клієнтів, зростають і витрати на обладнання. У великому закладі потрібні сенсорні моноблоки для прийняття замовлень для офіціантів і барменів, принтери чеків для клієнтів. Після прийняття «замовлення», воно переходить на кухню. І тут потрібен або принтер чеків, або спеціальний монітор для відстеження “шляху замовлення”. Все це покликане для збільшення швидкості роботи і скорочення часу на виконання замовлення.

У невеликих закладах можна обійтися і більш скромними запитами на обладнання. У нашій практиці були невеликі заклади, які використовували в якості обладнання невеликі ноутбуки, нетбуки і недорогі термопринтери для друку чеків. Автоматизація не обов’язково означає великі витрати грошей. Але тут важливо, щоб програмне забезпечення змогло працювати на недорогому і малопотужному обладнанні.

kafeНаша фірма пропонує програмне забезпечення для автоматизації кафе, ресторанів, яке відповідає всім необхідним вимогам, доступно і не вимагає потужного устаткування. Досить персонального комп’ютера з встановленою на ньому програмного забезпечення

Позитивні сторони автоматизації кафе.

Прискорюється робота персоналу. Офіціантові простіше приймати замовлення від клієнтів. Бухгалтеру або менеджеру простіше стежити за складськими залишками, зводити звіти, складати калькуляційні карти. Можливість провести перевірку в будь-який момент знижують різного роду махінації персоналу. Наочні звіти за будь період дозволяють аналізувати вплив різних чинників на рівень доходу: рекламні акції, сезонність, спеціальні пропозиції та ін. Використання програми для автоматизації кафе на базі 1С дає можливість внести практично будь корективи, розрахунки та звіти, які необхідні саме Вашому ресторану чи кафе .

Таким чином, можна зробити висновок, що автоматизація в кафе – це не просто бездумна трата грошей великих організацій, це усвідомлений і просто необхідний крок для підприємства, яке хоче перейти на більш якісний рівень. Рівень, де знижується вплив людського фактора при обслуговуванні клієнтів, де аналіз показників дозволяє вести планову діяльність, правильно розподіляти кошти і ресурси. Все це, в кінцевому підсумку, призводить до підвищення доходів підприємства громадського харчування.

Для детальної інформації телефонуйте за телефоном

Тел. / Ф. з адміністративних питань:     (0462) 67-82-48
Відділ продажу торгового обладнання: (0462) 67-82-50
Email:                                                   rmk_torgservis@ukr.net