Як за допомогою кондиціонера обігріти приміщення?

1417027174_1

MSZ-GE2У багатьох людей склалося стереотипна думка, що кондиціонер – це техніка для охолодження приміщення. Але дана думка є помилковим!

Більшість сучасних кондиціонерів можуть не тільки охолоджувати приміщення в спеку, але й обігрівати, коли на вулиці холодно! Тому вони й називаються кліматичними системами, які здатні максимально точно підтримувати певну температуру повітря в приміщенні, задану вами.

Основними режимами таких кондиціонерів є охолодження та обігрів. Причому в більшості моделей ці режими рівнозначні! І кондиціонери так само нагрівають повітря, як і охолоджують! Більш того: багато моделі працюють на обігрів навіть трохи могутніше, ніж на охолодження! Це пов’язано з фізичними законами і конструкцією агрегатів.

Чому обігрівати кондиціонером приміщення вигідно?

Для обігріву приміщення в осінньо – весняний періоди підходять будь кондиціонери з режимом «тепло-холод». Дуже важливо помітити: обігрівати приміщення за допомогою такої спліт-системи набагато вигідніше, ніж іншими обігрівальними приладами, що працюють від електромережі: енерговитрати значно менше!

Спліт-система більш ніж втричі економічно вигідна, в порівнянні з конвекторами, масляними радіаторами і тепловентиляторами. На 1 кВт споживаної енергії кондиціонер справить 3-5 кВт тепла!

Тому кондиціонер можна вважати ідеальним засобом обігріву, коли на вулиці прохолодно. Також можна використовувати спліт-систему для опалення, наприклад, невеликого дачного будиночка, магазину, будь-якого іншого споруди, де немає центрального опалення.

Зрозуміло, ціна кондиціонера з функцією обігріву незначно вище, щодо подібного без даної функції. Але ми вже відзначили, що додаткові витрати на покупку спліт-системи з режимом «тепло-холод» швидко окупляться економією електроенергії на обігрів! А вибрати підходящий саме вам такий кондиціонер допоможуть фахівці магазину «ФОРМАТ ТОРГІВЛІ»

Як кондиціонер обігріває приміщення?

Давайте докладніше розглянемо функцію обігріву приміщень в кондиціонерах.

Принцип роботи спліт-системи на обігрів – зворотний охолодженню. І монтувати вам що-небудь додатково не потрібно!

Восени і навесні, коли температура на вулиці від -10 до +10 градусів, кондиціонер за короткий час зігріє приміщення і буде надійно працювати. Використання такої спліт-системи дозволить не тільки підтримувати оптимальний температурний комфорт, але і заощадить багато кіловат-годин! У цьому випадку ідеальним рішенням буде інверторний кондиціонер: у нього компресор зовнішнього блоку добре працює при низьких температурах, а в приміщенні повітря нагріється до тих параметрів, які ви самі Задати.

Енергія витрачається спліт-системою не на обігрів повітря, а на його перенесення в приміщення. Пояснимо: холодоагент нагрівається в зовнішньому блоці і передається компресором до внутрішнього блоку. Далі потужний вентилятор цього внутрішнього блоку випускає тепле повітря, де він змішується з холодним і прогріває приміщення рівномірно. До того ж спрацьовує зворотний ефект, ніж при охолодженні – кондиціонер не осушує повітря, а навпаки його злегка зволожує у внутрішньому блоці. Тому в приміщенні повітря не буде сухим, як при використанні деяких опалювальних приладів!

Які є обмеження при роботі кондиціонера на обігрів?

Зрозуміло, що хотілося б використовувати кондиціонер з режимом «тепло-холод» і взимку. Але є деякі тонкощі, які треба знати. Головна перепона – наш клімат, коли бувають міцні морози, і температура на вулиці опускається нижче -10 і -15 градусів. У даному випадку фахівці взагалі не рекомендують використовувати кондиціонер для обігріву! Це обумовлено декількома факторами:

o При сильному морозі продуктивність кондиціонера падає в 2 рази.

o При низьких температурах густіє масло в компресорі, і збільшується його знос при кожному пуску.

o При застосуванні фреону (холодоагенту) R410A замість R22 в холоди необхідно використовувати кондиціонери з більш досконалими компресорами.

Але зараз компанії-виробники спліт-систем ведуть наукові розробки для того, щоб вирішити ці проблеми. І вже є результати! Набирають популярність інверторні кондиціонери, не зупинятися компресори в процесі роботи, значно більше підходять для роботи взимку, так як такий компресор завжди залишається теплим, і кількість пусків-зупинок мінімально. Сучасні компресори із застосуванням інноваційних рішень навчилися ефективно використовувати R410A в міцні морози.

Виникає питання: який виробник випускає кращі кондиціонери для роботи в холодних умовах? Тут відповісти однозначно складно! Зараз у багатьох компаній з’являються моделі спліт-систем, які в тій чи іншій мірі призначені для експлуатації на сильному холоді.

А підібрати потрібний кондиціонер вам допоможуть фахівці магазину «ФОРМАТ ТОРГІВЛІ»!

Звертайтеся в магазин «ФОРМАТ ТОРГІВЛІ»!

Наші фахівці допоможуть вам підібрати потрібну кліматичну техніку, а також зробити якісний монтаж і технічне обслуговування!

Всі консультації – БЕЗКОШТОВНІ!

З усіх питань придбання і установки кліматичної техніки звертайтеся

 по тел. +38 (0462) 678-250, 674-284.

Адреса: м.Чернігів, вул.Щорса, 58

Є зручна автопарковка біля магазину!

МИ РОБИМО КЛІМАТ!

Ви гідні кращого!