Про компанію

IMG_3177Чернігівський ремонтно-монтажний комбінат був створений у 1962 році. У 1994 році комбінат змінивши форму власності, та почав свою новітню історію. За цей час ми завоювали довіру і повагу клієнтів та партнерів, постійно розширюючи асортимент товарів і послуг. Наші фахівці займаються: проектуванням, монтажем холодильних камер та морозильних вітрин, централізованим холодом, встановленням та обслуговуванням кондиціонерів, їх продажем. Введенням в експлуатацію та подальшим обслуговуванням: контрольно-касових апаратів, фіскальних принтерів, електронних ваг, сканерів. Проектуванням та впровадженням систем відео- нагляду та систем антикрадіжного обладнання.
IMG_3165Основною метою нашої компанії є просування інноваційного та енергозберігаючого обладнання, нових технологій, а також цікавих ідей на ринок нашого регіону. У своєму розвитку ми орієнтуємося на споживача, на те, щоб якомога краще задовольнити його потреби. Ми підтримуємо широкий асортимент обладнання, а також приймаємо заявки та постачаємо обладнання за індивідуальними замовленнями. Забезпечуємо оперативність виготовлення і поставок замовленого устаткування.
Компанія постійно думає про оптимізацію співвідношення ціни і якості. Постачання і оплата обладнання проводиться на зручних для покупця умовах. Для наших постійних клієнтів і дилерів діє система знижок.

З повним переліком продукції Ви можете ознайомитися на нашому сайті, в розділі «Прайс».

Про емітента