Автоматизація на базі касового апарату ІКС – М 510

Автоматизація на базі касового апарату ІКС – М 510 для невеликих магазинів та мереж роздрібної торгівлі

Актуальне рішення автоматизації торгових процесів як для невеликого магазину, так і для великої мережі роздрібної торгівлі.

a1«Касовий сервер» (КС) є додатковим функціоналом касового апарату ІКС-М510, який розширює можливості РРО в частині взаємодії з системами товарного та бухгалтерського обліку. «Касовий сервер» стає активним після виконання активації, яка здійснюється шляхом введення коду активації.

«Касовий сервер» призначений для розширення пам’яті артикулів РРО, ведення обліку торговельних операцій, виконаних з використанням РРО, та реалізації дистанційного (через локальну мережу або Інтернет) обміну інформацією між локальними, віддаленими торговими точками і центральним офісом торгового підприємства.

Інформація про товари (код, штрих-код, найменування, ціна, податкова група, тощо) і дисконтні картки з системи товарного обліку, за допомогою програмного забезпечення POS Client і РОS Sегvег, зберігається у вигляді довідників на сервері даних.

Кожен «Касовий сервер» торговельній мережі за алгоритмом, заданим при його конфігуруванні, через локальну мережу або Інтернет звертається до сервера. При цьому з сервера в «Касовий сервер» завантажуються довідники, а на сервер передаються журнали (протоколи) роботи касового апарату. Це відбувається у фоновому режимі, тобто не перериває процес продажів за допомогою касового апарату.
Довідники товарів і дисконтних карт, а також протоколи роботи зберігаються в незалежній пам’яті «Касового сервера» – вбудованому флеш-диску. Коли касир вводить код артикулу на клавіатурі касового апарату або виконує зчитування штрих-коду, касовий апарат передає запит касового сервера. Той переглядає свій довідник товарів, і якщо запитаний код знайдений, повертає касовому апарату інформацію про товар – найменування, ціну, код, податкову групу. На основі цієї інформації касовий апарат виконує програмування артикулу і реєструє його продаж. При цьому в протокол роботи «Касового сервера» заноситься відповідний запис. Крім записів про продажах, в протокол заносяться практично всі дії касира, виконані за допомогою касового апарату. Деякі записи в протоколі (наприклад, початок чека, кінець чека, цифровий коментар) мають тимчасової штамп, генерований вбудованими годинами реального часу РРО. Система товарного обліку, зчитуючи і аналізуючи протоколи роботи кожної каси, формує видатковий (і) документ (и) (документи реалізації”).

Технічні дані «Касового сервера»:

Параметри Значення
Кількість артикулів до 50 000
Код артикулу, знаків 6
Штрих-код, знаків 14
Розширений штрих-код, знаків 20
Найменування артикулу, символів до 31
Наявна кількість артикулу до 2 000 000,000
Ціна артикулу 160 000,00
Кількість відділів (секцій) 8
Кількість податкових груп 8
Використовувана незалежна пам’ять, Мбайт 2

Сервер і зв’язок з системою товарного обліку
Взаємодія облікового програмного забезпечення (ПЗ) з мережею «Касових серверів» (вивантаження довідників товарів і дисконтних карт, а також завантаження протоколів роботи касових апаратів) здійснюється через один з ОЬЕ-серверів:
CashTAN OLE – не рекомендований для нових користувачів, призначений для
сумісності з обліковими ПЗ, що раніше було орієнтованим на зв’язок CashTAN P9/P9 Pro/P9 Pro Net
POS Client – універсальний ОLE-сервер, призначений для зв’язку з CashTAN P9/P9 Pro/P9 Pro Net, CashTAN M1, ПОС – терміналу mPOS, терміналу збору даних XL100, front-office для ПК SMarket POS , front-office для Android – гаджетів SM POS for Android, а також з подальшими моделями обладнання та ПЗ розробки ТФПК.

a2

У загальному випадку, ядром системи автоматизації мережі торгових точок є комп’ютер з встановленим на нього РОS-Server. Саме на РОS-Server зберігаються всі дані, що підлягають відправці або прийняті з «Касового сервера». При зв’язку через Інтернет РОS-Server повинен мати фіксований ІР-адреса.

При взаємодії облікового ПЗ з POS-Client, останній формує запити до РОS-Server. В принципі, немає ніякої різниці, чи знаходяться POS-Client і РОS-Server в локальній мережі, зв’язок відбувається через Інтернет або вони взагалі встановлені на одній фізичній машині. У свого чергу, кожен з «Касових серверів», що входять у торговельну систему підприємства, при настанні заданих при конфігурації подій здійснює сеанс зв’язку з РОS-Server. При цьому «Касовий сервер» передає протоколи РРО (точніше, тільки ту інформацію, яка була накопичена з моменту завершення попереднього сеансу) s актуалізує довідники товарів і дисконтних карт.

Опис ОLЕ-об’єктів POS Client і CashTAN OLE у вигляді НТМL – довідників знаходиться на диску, що входить в стандартний комплект поставки «Касового сервера». Сервер автоматично створює секції з іменами, які були задані при конфігурації «Касового сервера».

a3

В ролі облікового ПЗ може виступати back-office SМаrкеt 4.0: САТеліт, котрий призначений для автоматизації малих і середніх підприємств роздрібної та оптової торгівлі, підприємств сфери послуг, аптек, що працюють на території України.

Комплекс у складі 1-10 робочих місць дозволяє організувати роботу з продажу та закупівель, вести облік замовлень, товарів і послуг, контролювати показники фінансової діяльності в єдиній інформаційній системі підприємства.

Система забезпечує зв’язок з широким спектром електронно-касового обладнання, ПОС -терміналами і дозволяє використовувати можливості дисконтної системи.

Інформація
Права на розширений функціонал «Касовий сервер» належать ТОВ «Торгово-фінансова промислова компанія»
CashTAN® і SMarket® є зареєстрованими торговими марками ТОВ «Торгово-фінансова промислова компанія
Інші торгові марки та фірмові найменування є власністю їх власників.

За матеріалами сайту : www.cashtan.com

Розрахунок вартості створення автоматизованої системи обліку
для 1 торгівельної «точки»

№ п/п Найменування обладнання/послуг Ціни з ПДВ*. грн.
1 Портативний      електронний      контрольно-касовий      апарат ІКС-М510 (інтерфейс Ethernet) 5980,00
2 Комплект активації  додаткового функціоналу РРО ІКС-М510 «Касовий сервер» 1050,00
3 Комплект активації SМагкеt® 4.0  +  Додаток “Сателіт” 4500,00
4 Впровадження,    налагодження    обладнання    та    ПЗ      (без врахування матеріалів та налагодження локальної мережі) 1500,00
Всього: 13030,00

* – Ціни наведені станом на 04.05.2015 р., можливі зміни цін.

За детальною інформацією звертайтесь:
Департамент з автоматизації та систем безпеки: (0462) 97-22-12