Департамент продажу торгового обладнання

neon_wДепартамент продажу торгового обладнання ПрАТ «Чернігівського РМК» успішно працює з 1994 р в сфері проектування та обладнання об’єктів торговельного бізнесу. Починала і успішно продовжує свою діяльність як структурний підрозділ, на рахунку якої не один десяток об’єктів, спроектованих для комерційних фірм, обладнаних магазинів самообслуговування, об’єктів громадського харчування.
Наші партнери – це провідні постачальники і виробники фіскального і торгово-технологічного обладнання в Україні і найближчого зарубіжжя.
Основними напрямками роботи підприємства є продаж і технічне обслуговування касових апаратів, вагопакувального обладнання, сканерів штрих-коду, промислового холодильного обладнання, систем кондиціонування та вентиляції, технологічного та теплового обладнання, меблів з нержавіючої сталі.
В асортимент нашої компанії входять всілякі холодильні та морозильні вітрини для торгових залів будь-якого обсягу, гірки, шафи, холодильні та морозильні камери, а також широкий спектр «сухого» стелажного обладнання, яке дозволяє обладнати будь за площею торгові зали для всіх видів продовольчих і промислових товарів, а також системи кондиціонування і вентиляції. Вся продукція сертифікована в Україні.
До справжнього моменту нами виконано більше 150 об’єктів різного профілю в нашому місті і за його межами. У списку наших об’єктів присутні практично всі типові універсами та супермаркети (стандартний ряд торгового залу від 300 до 800 кв. М.), В т.ч. з централізованими системами холодопостачання на основі мультисистем з процесорним управлінням.

Департамент продажу торгового обладнання ПрАТ «Чернігівського РМК» має досвід переоснащення обладнання заводських їдальнях і всіляких пунктів громадського харчування. Нами сформований необхідний штат профільних фахівців, структурно виділений в такі відділи:
– Маркетингу;
– Продаж;
– Регіональних продажів;
– Проектування систем холодопостачання, кондиціонування та вентиляції;
– Монтажу;
– Гарантійного та сервісного обслуговування.
Підприємство має достатні для успішної роботи складські приміщення зі штатом співробітників по комплектації і логістики замовлень. Виготовлення щитів автоматики та управління холодильними установками, а також самі холодильні установки (включаючи мультисистеми), якщо це необхідно ЗАМОВНИКУ, здійснюється на базі власного виробництва.
Створені та успішно працюють філії у м Ніжин, м Мена. Філії мають у своїх штатах необхідних спеціалістів, а найбільш складні об’єкти ведуться безпосередньо фахівцями головного офісу.

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном

Тел. / Ф. з адміністративних питань:               (0462) 67-82-48
Департамент продажу торгового обладнання: (0462) 67-82-50
Email:                                                            rmk_torgservis@ukr.net