Департамент з автоматизації та IT

557Сьогодні для всіх очевидно, що автоматизація – одна з істотних складових успіху будь-якого бізнесу. У сучасних умовах просто неможливо володіти всім обсягом необхідної інформації без застосування спеціальних засобів. Зі збільшенням оборотів і розширенням діяльності підприємства стає все важче і важче не заплутатися в інтенсивних товарних і грошових потоках. Тому автоматизація – справа хоч і недешеве, але виправдана. Зрештою її мета – підвищення продуктивності праці і пошук нових методів отримання прибутку.
Департамент з автоматизації та ІТ ПрАТ «Чернігівський РМК» спеціалізується на комплексній автоматизації торгових підприємств і підприємств громадського харчування. Наші фахівці допоможуть Вам створити комплекс автоматизованої роботи Вашого підприємства будь-якого профілю та масштабу – від магазина з одним касовим місцем до великого супермаркету. Ми підберемо для вас торгове обладнання та облікове програмне забезпечення, організуємо касовий облік, встановимо POS системи будь-якого рівня складності, вагове, штрих – кодове і чекодрукуюче обладнання. Так само, наші фахівці проведуть навчання персоналу на майданчику замовника, допоможуть організувати і проконтролювати відкриття магазину. До кожного замовника у нас окремий підхід. Ви ставите нам задачу, як би Ви бажали автоматизувати своє підприємство, а ми втілюємо в життя Ваше бажання.
У сучасних умовах жорсткої конкуренції автоматизація торгового підприємства передбачає не тільки автоматизацію торговельних процесів, а й мінімізацію витрат залік скорочень крадіжок товару. Це можна забезпечити шляхом впровадження комплексного вирішення системи безпеки на основі систем проти крадіжок, відео спостереження та систем контролю доступу.
Ми пропонує повний комплекс послуг з реалізації проектів систем безпеки. Фахівці нашої компанії підберуть Вам систему, оптимально підходить Вашому підприємству, а ціновий діапазон і робочі показники пропонованого нами обладнання задовольнять найвибагливішого замовника. Також, наша компанія надає повний спектр послуг з інсталяції систем проти крадіжок та відео спостереження на Вашому об’єкті, гарантійному та після гарантійного обслуговування систем.

Програма наданих послуг:
• Комплексна автоматизація торгових підприємств. Продаж торгового обладнання.
• Проектування, продаж, впровадження, гарантійне і після гарантійне обслуговування комплексних систем безпеки (системи відео спостереження, систем проти крадіжок, систем контролю доступу).
• Продаж та інсталяція систем відео- і аудіодомофонів.
• Ремонт і модернізація комп’ютерної техніки. Продаж комп’ютерів.
• Продаж і введення в експлуатацію касової техніки та комп’ютерних систем для АЗС.
• Навчання персоналу на майданчику замовника.

Відділ автоматизації та ІТ: тел.:      (0462) 64-15-16                                                                                                                         е-mail:  ch_kts@ukr.net