Дільниця з ремонту та обслуговування холодильного і технологічного обладнання


Монтаж холодильного, технологічного та теплового обладнання, пусконалагоджувальні роботи

Lira 1.2Основа довгої роботи будь-якого обладнання – це правильний, професійний монтаж обладнання та проведення всіх необхідних пусконалагоджувальних заходів згідно з вимогами виробників обладнання.
Наші переваги при монтажі технологічного обладнання:
• безкоштовний огляд місць монтажу та підготовка комерційної пропозиції;
• точний і прозорий розрахунок ціни;
• досвід монтажу найширшого переліку видів обладнання:
• монтаж теплового обладнання: жарочних шаф, електричних плит, печей, водонагрівачів і т.д .;
• монтаж технологічного обладнання: м’ясорубок, слайсерів, тістомісильників і т.д .;
• монтаж пароконвектоматів, промислових пральних машин та іншого складного устаткування;
• монтаж холодильного обладнання: холодильних вітрин, гірок, бонет, холодильних камер і т.д.

Технічне обслуговування обладнання
Тільки своєчасне, регулярне і кваліфіковане технічне обслуговування гарантує ефективну, надійну роботу устаткування і його довговічність, а також сприяє мінімізації витрат на його ремонт.
Технічне обслуговування устаткування включає в себе проведення наступних основних робіт:
• Перевірку технічного стану обладнання.
• Перевіряється справність складових частин устаткування, робота електроосвітлення та інших систем;
• Дефектацію обладнання;
• Перевірку приладів автоматики і їх настройку, регулювання механічних вузлів (петель, рукояток, підшипникових вузлів і т.д.);
• Затяжку електроконтактних і роз’ємних з’єднань;
• Перевірку рівня масла;
• Ремонт, який не потребує заміни комплектуючих.
Регулярність обслуговування устаткування – ключ до реального способу економити на вашому виробничому обладнанні. Кожен завод-виробник в керівництві з експлуатації обладнання вказує рекомендовану періодичність обслуговування. На це часто не звертають уваги і марно: недбале поводження персоналу або інтенсивна експлуатація обладнання навіть нову техніку може дуже швидко привести в непридатність. А це обертається дорогим ремонтом, простоєм виробництва і незапланованими витратами на покупку нового обладнання.
Вартість технічного обслуговування, навіть у розрахунку на кілька років, завжди нижче вартості капітального ремонту або ціни нового виробу. Багато ефективно працюючі підприємства давно прийняли для себе рішення працювати з сервісною компанією на регулярній основі, уклавши договір сервісного обслуговування. Ми запрошуємо всіх підприємців та відповідальних за експлуатацію устаткування дізнатися про сервісне обслуговування технологічного обладнання в м.Чернігові та Чернігівській області.

Ремонт технологічного обладнання
Ремонт може виробляються з виїздом на об’єкти, розташовані по всій Чернігівській області, або на стаціонарному ремонтній ділянці нашої компанії.
Деякі види ремонтних робіт, за якими звертаються до нас:
Ремонт, регулювання редукторів, регулювання натягу ременя, ланцюги;
Заміна механічних частин (підшипники, сальники, запірні кільця і шайби, ножі, ролики, пружини, замки);
заміна шестернею;
Заміна світлосигнальної арматури, ламп підсвічування;
Заміна зворотного клапана, запірного клапана, кульового вентиля;
заміна ТЕНів;
заміна перемикачів.

Заявка на ремонт
Заявку на ремонт ви можете направити за контактними телефонами, електронною поштою, або через сайт, замовивши зворотний дзвінок.
Перед виїздом нашого механіка за заявкою в обов’язковому порядку майстер аналізує зміст заявки і разом з механіком визначає: ймовірні несправності обладнання, їх причини, і можливо необхідні запасні частини. Правильна передача заявки та її аналіз до виїзду дозволяють істотно скоротити терміни ремонту, уникнувши “неодружених” виїздів, на яких виявляється, що необхідної запчастини у механіка при собі немає, або потрібний ремонт в умовах майстерні.
Щоб заявка була виконана в найкоротші терміни, слід заздалегідь дізнатися і повідомити нашому диспетчеру:
Модель обладнання та рік випуску (хоча б приблизний);
Характер несправності та обставини її виникнення;
Номер гарантійного талона, якщо обладнання знаходиться на гарантії; При цьому перед приїздом механіка обов’язково слід підготувати копію гарантійного талона!

Ремонт в майстерні
Дрібне і середнє обладнання ви можете привезти для ремонту в нашу майстерню. Попередньо можна за телефонами або через спеціальну форму на нашому сайті уточнити умови ремонту того чи іншого обладнання.
Велике обладнання, як правило, ремонтується безпосередньо на місці його розташування. При неможливості ремонту на місці, ми допоможемо доставити обладнання в нашу майстерню.

Гарантія
Наша компанія несе відповідальність перед кожним клієнтом за результат своєї роботи. На всі ремонтні роботи встановлено гарантійний термін.
Звертаємо увагу, що гарантія не поширюється на запасні частини, надані самим замовником, або придбані у нас і встановлені третіми особами.

Для детальної інформації телефонуйте за телефоном

Диспетчер                                                       (0462) 93-56-93
Прийом викликів:    8.00-22.00                          rmk_holod@ukr.net                                                  Тел. / Ф. з адміністративних питань:                (0462) 67-82-48
Дільниця з ремонту та обслуговування                                                                                 холодильного і технологічного обладнання:     (0462) 93-05-78